Bydlení 

Kamenné obklady do interiéru, či exteriéru!

Marně si lámete hlavu, čím byste oživili fasádu domu, nebo stěny v bytě? Pokud vás už barevné, nebo čistě bílé zdi nudí a chtěli byste zmodernizovat prostory vašeho bydlení, vyzkoušejte kamenné obklady. V současnosti začíná být tento trend velice populární, jelikož dodá interiéru nový zajímavý rozměr. Na internetových stránkách www.vipstone.cz najdete veškeré dostupné produkty, které budete k vylepšení vašeho „hnízdečka“ potřebovat!

kamenné%20obklady%20wild%20stone

Jaké materiály se k obkladu používají?

Obkládání stěn v interiéru i exteriéru lze řešit hned několika zajímavými způsoby. Nejrozšířenější jsou obklady zejména kamenné, ale také jejich věrná imitace, která bývá z pravidla levnější záležitostí. Imitace kamene je v dnešní době velice věrohodná, že pouhým pohledem takřka nepoznáte rozdíl. Pokud plánujete obložit svoji domácnosti, můžete použít obklady sádrové, které jsou cenově dostupnější a vhodné pouze do interiérů. Jelikož nejsou odolné vůči vodě, k venkovním obkladům se nepoužívají. Také jejich hmotnost je nižší oproti přírodním materiálům, tudíž je do interiérů jako dělaná.

420(3)

Jaké jsou výhody kamenných obkladů?

Nejenže s takovýmto obložením váš interiér stoupne na ceně, ale také bude zajímavější. Venkovní obklady mají tepelně izolační schopnosti. Kamenné obklady dokážou zadržet teplo a přitom stěny domu mohou volně „ dýchat“.

774

Na www.vipstone.cz si zaručeně vyberete

Veškerý sortiment je k dispozici na webu www.vipstone.cz. Kromě obkladů zde naleznete také lepidla a související stavební chemii, která s realizací obkladů úzce souvisí. Pokud si při práci nebudete vědět rady, můžete se podívat na video návody, které naleznete na stránkách společnosti www.vipstone.cz

 

Related posts

Leave a Comment