Architektura Bydlení 

Luxusní koupelna? Spolehněte se na M.B. Keramiku

Koupelna musí být místem, kde se cítíme skvěle a kde je možné relaxovat po náročném dni. Současné trendy ve vybavení koupelen hovoří jasně – prim hraje luxus, ale za přiměřenou cenu. Vše dokáže perfektně splnit tradiční česká společnost M.B. Keramika. Jaké služby a produkty nabízí? I vy budete mile překvapeni.

 

Kdo je M.B. Keramika?

M.B. Keramika je česká rodinná firma, která na trhu koupelen a koupelnového designu působí již více jak 20 let. Z malé firmy dokázali její majitelé do současné doby vybudovat přední obchodní společnost u nás. M.B. Keramika se může pochlubit více jak 40 000 spojených zákazníků, a to není vše. Aby ukázali, co vše umí a nabídli nám všem možnost vybírat si z toho nejlepšího, otevřela společnost své showroomy ve 13 městech České republiky, například v Brně, Svitavách, Praze, Plzni, Mikulově a dalších. Prohlédnete si zde především stylové vzorové koupelnové a kuchyňské boxy.

Luxusní koupelny i ve znamení Versace

V současné době přichází společnost s výjimečnou nabídkou, kterou tvoří především luxusní obklady do koupelny Versace. Jejich formát a barevné provedení má nadčasový vzhled plný originality, díky čemuž obklady Versace uspokojí i ty nejnáročnější z vás. Jedná se především o moderní velkoformátové obklady, které se hodí do malých i velkých koupelen. V nabídce nechybí velkoformátová dlažba do interiéru i exteriéru, a to včetně mrazuvzdorných dlažeb. I v tomto případě je možné vybírat z desítek rozmanitých designů i formátů.

Komplexní služby 

M.B. Keramika se nezaměřuje jen na prodej. Pokud vás koupelna Versace či jiná zaujala, stačí společnost kontaktovat a objednat si její realizaci. Architekti ve spolupráci s designéry vytvoří koupelnu, která bude odpovídat vašim představám a třeba je i předčí.

Přesvědčte se o výjimečnost nabídky od M.B. Keramika sami. Kompletní nabídku i ukázku realizací najdete na www.mbkeramika.cz.

Related posts

Leave a Comment