Bydlení Zboží 

Všechny infrasauny nyní najdete na jednom místě

Aktualizovali jsme nabídku na našich stránkách, takže jednotlivé typy infrasaun už nemusíte porovnávat jen v katalogu.

Bude to láska na první pohled nebo pečlivé studium parametrů? U našich infrasaun je možné obojí, protože jsme aktualizovali rozcestník infrasaun a doplnili ho o fotografie i popisy všech čtyř modelů z naší nabídky.

Aby bylo všechno ještě jednodušší, v dnešním článku vám shrneme nejdůležitější rozdíly mezi jednotlivými infrasaunami a vysvětlíme, proč tolik záleží na použitých zářičích.

infrasauna2

 

Kvalitní infrasaunu si může dopřát každý

První dvě infrasauny, se kterými se v naší nabídce setkáte, jsou vybaveny fóliovými zářiči EOS, které disponují rozsahem infračerveného spektra 2-10 μm.

Infrasauna ISM Classic používá magneziové, které spotřebují 20 % výkonu na ohřátí vzduchu a zbytek na prohřátí těla. V infrasauně ISC zase najdete keramické. Ty se vyznačují rychlým nahřátím, ovšem za cenu větší spotřeby energie.

Oba modely vycházejí z oblíbené konstrukce dražší infrasauny ISV, díky levnějším zářičům si je ale může dovolit každý. Vybrat si můžete z pěti základních provedení nebo si s naší pomocí navrhnout vlastní.

infrasauna1

 

Zažijte luxus s infrasaunami ISV a Grand Vitae 

Infrasauna ISV je ve svém základním provedení nejmenší v naší nabídce, celkem však můžete vybírat ze 4 typů nebo si nechat celou infrasaunu postavit na míru. Prohřejí vás výkonné zářiče Philips Vitae, a to hned – roztopení jim trvá jen 1 vteřinu. Díky nejmodernějším technologiím k tomu navíc ani nepotřebují větší množství energie.

Philip Vitae jsou výkonné infrahalogenové lampy pokrývající všechna tři spektra infračerveného záření a používáme je i v infrasauně Grand Vitae.

infrasauna

 

Ta je nejdokonalejším modelem v naší nabídce a vyrábíme ji z luxusního cedrového dřeva. Vyznačuje se především prosklenými pohledovými stěnami a můžete si vybrat z 3 variant provedení, a to jak vestavěného, tak volně stojícího.

Líbí se vám spíše jednoduchá ISM Classic nebo designová Grand Vitae? Podívejte se na kompletní nabídku na www.saunasystem.cz a nechte si od nás postavit infrasaunu na míru – nebudete litovat.

Related posts

Leave a Comment