Služby 

Základní školení H-Control

Jak pracovat se systémem měření a regulace H-Control? To bude předmětem pravidelného školení, které se uskuteční dne 07. 06. 2017 od 10:00 hod. ve středočeské Dobříši, kde dnes má své sídlo firma C.I.C. JAN HŘEBEC s.r.o.

Co vás čeká na školení H-Control

V případě, že za sebou dosud žádné školení nemáte, prezentované informace pro vás nepochybně budou zvláště užitečné. Zvažte tedy svou účast. A jak bude konkrétně vypadat náplň celého kurzu?

Coby základ budou rozebrány obecné vlastnosti, dále je v programu řešení instalace systému řízení, pokračovat budeme informacemi o kabelážích, dále senzory a závěrem akční členy.

Pak je nutné se prakticky seznámit s tím, jak se celý systém uvádí do provozu. Instalace obnáší nastavení měničů kmitočtu, nastavení systému i webový přístup. Všichni účastníci školení na závěr absolvují test a úspěšné absolvování školení stvrdí následně certifikátem.

Podmínkou pro účast na školení zároveň je, aby si všichni zájemci přinesli svůj přenosný počítač a také přenosný UTP kabel. Zároveň je nezbytné včas potvrdit svůj zájem o možnost tímto kurzem projít. To je nutné učinit elektronicky na e-mailovou adresu mkt@cic.cz, a to do do 5. 6. 2017. Tato odeslaná přihláška je již závazná. Počet míst na školení je omezený, maximální kapacita činí 14 osob, nutná je tedy registrace s dostatečným předstihem.

 

C.I.C. JAN HŘEBEC s.r.o. – synonymum pro inovace

H-Control je další unikátní novinkou, se kterou C.I.C. JAN HŘEBEC s.r.o. přichází na trh. Přestože se historie výroby firmy se začala odvíjet před více než dvaceti lety v Praze, dávno přesáhla rámec metropole i celého Středočeského kraje, kde v současnosti sídlí. Dnes dodává vlastní výrobky do celého světa. Jedinečné české návrhy tak pronikly například do Ruska. Při navrhování i výrobě všech klimatizačních a vzduchotechnických jednotek se používají výlučně moderní CAD a CAM systémy a CNC stroje. Veškerá technologická řešení pak vznikají přímo uvnitř firmy. Díky tomu se dostala mezi špičku ve svém oboru.

Autor článku M.Volf

Related posts

Leave a Comment