Zboží 

Znáte ponožkoboty Skinners?

Už jste někdy viděli ponožkoboty  Skinners nebo jste o nich alespoň slyšeli, ale netušíte co od nich čekat?

Skinners ponožkoboty jsou praktické a nenáročné na údržbu. Jedná se o boty, které simulují chůzi naboso. Chůze na boso ve skutečnosti může být nebezpečná v okamžiku, kdy šlápnete na ostrý kamínek, vosu nebo na střep. Ponožkoboty Skinners chodidlo chrání při chůzi před suchou trávou, většími kamínky. Ponožky jsou  vyrobeny z pleteného materiálu. Na chodidlech jsou drážky z gumových krystalků. Úplet se přizpůsobí tvaru nohy, má lehce kompresní vlastnosti. Ponožkoboty lze prát v pračce, údržba je tak velmi jednoduchá.  Skinners nejsou ani boty, ani ponožky, přesto jsou velmi populární.

Ponožkoboty nebo tzv. barefoot jsou doplňková obuv. Zpočátku v nich ucítíte veškeré kamínky a nerovnosti, což se postupem času změní. Skinners pomáhají posilovat ochablé svalstvo.  Velmi příjemná je také pořizovací cena těchto ponožkobot.

Kdy lze ponožkoboty využít?

Ponožkoboty jsou lehké a skladné. Můžete si je vzít například na brusle, kdy se vám nechce tahat boty na přezutí. Ideální jsou na procházku do přírody, na rozdíl od klasických bot jsou velice pohodlné a nohám uleví.Ponožkoboty jsou ideální na cvičení jógy či aerobiku, ale i v posilovně. Skinners jsou neklouzavé, velmi pohodlné.  Nevadí ani nižší teploty nebo vlhkost.

Ponožkoboty Skinners jsou českým vynálezem, své místo si úspěšně dobývají i na světovém trhu. Rozhodně těmito ponožkami nenahradíte klasickou obuv, ale pro nárazové nošení na sport či do přírody jsou skvělou volbou.  Dopřejte si volný pohyb na jakémkoliv povrchu. Vyzkoušejte si chůzi v trávě, na hlíně i na betonu. Ponožkoboty tlumí náraz stejně jako boty.

Related posts

Leave a Comment