Auto Moto 

Přestaly vám fungovat klíče od auta? Řešení je snadné

Berete je do ruky každý den, a přitom si až v případě potíží uvědomíte, jak moc jsou pro vás důležité. Přihlédneme-li k tomu, jak často je používáme a čemu všemu jsou během cestování s námi vystaveny, není divu, že se i klíče od auta čas od času porouchají. A co v takovém případě dělat?

Obyčejné klíče od auta může postihnout celá řada neduhů. Mezi ty nejčastější rozhodně patří:

  • opotřebovaná, vymačkaná tlačítka
  • vadné mikrospínače
  • poškozené plošné spoje
  • vymazaný kód imobilizéru

Sami to na první pohled bohužel nezjistíte, nezbývá tedy, než poslat klíče na diagnostiku. Pro specialisty z Autoklicecz.cz je oprava a výroba autoklíčů denním chlebem. Máte-li to blízko do Říčan u Prahy, můžete k nim na testy své klíče zanést osobně. A pokud ne, stačí se předem domluvit a odeslat klíče na diagnostiku poštou. Zjistí, kde je problém, vymění obal, domluví čipům i dálkovému ovládání. A to všechno skutečně rychle, takže za pár dní už se budete opět bezstarostně prohánět ve svém plechovém miláčkovi.

Pomoc! Ztratil jsem klíče!

A pokud vás postihla ještě horší katastrofa a vy se do svého auta nedostanete vůbec, ani to není pro tyto odborníky problém. Přijedou za vámi kamkoliv po ČR, odborně a bez poškození odemknou zámek, a pak podle jeho tvaru a spínače vyrobí zbrusu nový mechanický klíč přímo na místě. Už žádné noční můry uprostřed dovolené!

Ale to zdaleka není vše, na co se v Autoklicecz.cz zaměřují. Jejich denním chlebem je třeba i

oprava řídící jednotky motoru, opravy nebo i úplné vyřazení imobilizéru, oprava tachografů, diagnostika a zprovoznění startovacích karet a další důležité prvky, které dokáží běžným řidičům pořádně zkomplikovat život. Proto budete-li mít problém, neváhejte a ozvěte se. Za pár dní se tak vše stane jen nepříjemnou vzpomínkou. Zaručujeme!

Related posts

Leave a Comment