Služby 

Priváty – postupný vývoj v Česku

Podle průzkumu z tohoto článku má s placenými sexuálními službami, včetně privátů, zkušenost asi 6 % obyvatel České republiky. Proto se také tyto služby dále rozvíjí. Většinou se sice jedná o spontánní nápady nebo o zvědavost, každopádně dívky i muži v erotických službách mají stálý přísun zákazníků. Dříve se za příjemným potěšením museli lidé vydat do klubů nebo vyhrazených míst. Stále více klientů ovšem láká tzv. priváty neboli soukromé prostory, kam jsou zváni. Priváty přitom využívají většinou lidé, kteří s různými službami mají opakované zkušenosti a kteří žijí bez stálého partnera.

Soukromý pronájem

Udělat ze svého bytu privát a nabízet své služby z domova je pro mnoho žen výhodnější a snazší. Nejčastěji lze takto narazit na mladé dívky, například studentky. O tom píše i tento článek. Samozřejmě je po takových ženách největší poptávka. Výhody mají priváty pro obě strany. Zákazníci se nemusí obávat veřejnosti, mají pro své tužby dostatek soukromí, byty skýtají většinou mnohem větší pohodlí a prostor a není složité si takovou službu objednat. Obě strany si také mohou dohodnout čas, který jim vyhovuje.

Na inzeráty a nabídky se dá narazit všude. Stačí strávit pár minut na internetu a nabídky z blízkého i širokého okolí na sebe nenechají dlouho čekat. Většinou je u nich uveřejněna i fotka, aby zákazníci opravdu věděli, do čeho jdou.

Priváty – sex v pohodlí domova

Shánění prostitutek na ulici má v současné době spíš sestupnou tendenci. Tím spíše, že i velké množství lidí provozujících sexuální služby se mnohem raději uchyluje do nočních klubů nebo do privátů. Dostanou se tak pod větší ochranu, a navíc povýší svou úroveň. V privátech vše probíhá diskrétně a v mnohem větším pohodlí. Priváty se začaly formovat pod různé organizace, které služby nabízí. Není ovšem výjimkou, že ženy samy ve svém soukromém bytě provozují sexuální služby. V takovém případě si podávají inzeráty, aby se k nim zákazníci lépe dostali.

Výhody oproti vztahům?

Pokud někdo hledá jen momentální rozptýlení nebo nemá čas udržovat stálý vztah, ale přesto si chce užít sex, jsou pro něj placené služby ideální. Z tohoto rozhovoru vyplývá, že se jedná i o ženaté muže, kteří hledají to, co doma nenajdou. Může jít o různé sexuální fetiše nebo o prosté oživení. Bez závazků a zcela soukromě.

Po domluvě si zákazníci mohou plnit i ta nejtajnější přání, za která se třeba v běžném životě stydí. Populární a časté jsou sadomasochistické choutky. Někdo si přeje také masáž nebo prostou a rychlou soulož. Záleží na tom, co je dívka ochotná udělat a v jakém případě.

Prestižnější služby

Velká výhoda privátů spočívá v hygieně. Pokoje bývají uklizené, čisté a také dívky se udržují v dobrém stavu, nepijí alkohol ani neberou drogy. Díky tomu, že mají své standardy, se není nutné ničeho bát. Priváty jsou mnohdy umístěné v pohostinských a restauračních zařízeních. V pronajatých pokojích pak dívky provozují sexuální služby, ale také erotické masáže. Jedná se o zcela legální činnost.

Anonymita pro dívky i zákazníky

Podle tohoto článku jsou častěji než cizinci hosty privátů na našem území. Češi. To samozřejmě neznamená, že by Češky za přivýdělkem v tomto oboru nejezdily do zahraničí. Privátů je víc než nočních klubů, protože si tak dívky většinou vydělají více peněz. Nemusí se starat o nikoho jiného, pracují více méně samy na sebe a zůstávají v naprosté anonymitě.

K anonymitě samozřejmě přispívá i internet, kde se inzeráty nejčastěji šíří. Stejně jako sexuální pracovnice, ani klienti nechtějí být s těmito aktivitami spojováni, zvlášť když si plní nějaká zvláštnější přání. Obě strany tak pochopitelně nemají důvod odhalovat identitu toho druhého, proto jsou priváty čím dál tím populárnější a jejich služby vyhledává více a více lidí.

Related posts

Leave a Comment