Vezměte si hypotéku
Pokud podnikateli jeho byznys nevzkvétá, je logické, že má na výběr jenom mezi dvěma variantami. Může buď i nadále pokračovat na cestě ke dnu a tedy krachu, nebo se může pokusit nějak situaci zachránit.
Každá z těchto možností má pochopitelně svoji logiku. A záleží tedy jenom na dotyčném byznysmenovi, zda pro něho bude příjemnější firmu zlikvidovat nebo spasit.
Kdy si zvolit krach?
Jakkoliv to nevypadá zrovna na sympatické řešení, někdy má i bankrot smysl. Zejména když dotyčné podnikání nemá budoucnost. Když by dejme tomu kvůli neatraktivitě výrobků a služeb, příliš silné konkurenci a podobně nemělo smysl cpát do toho další peníze, protože ty by tu jen mizely jako v bezedné nádobě a toliko prodlužovaly agónii. Pak je lepší skončit a pustit se do něčeho lepšího.
Kdy se pokusit to zachránit?
Ve všech ostatních případech. Zejména když má takové podnikání perspektivu a je jenom dočasně v nesnázích.
Jak to vyřešit?
Pokud se má podnikání zachránit, je často zapotřebí vzít si půjčku. Protože změny stojí peníze a zejména podnikatel, jehož firma upadá, jich vesměs nemá tolik, aby to financoval ze svého.
A pokud se rozhlédneme po tom, jaké půjčky se u nás nabízejí, dospějí mnozí k poznání, že nejlepším řešením tu je hypotéka bez příjmu. A to z nejednoho důvodu.
Tuto půjčku lze totiž získat i tehdy, má-li podnikatel coby žadatel jen samá negativa, jako jsou dejme tomu záznamy v registrech dlužníků, nízké daňové přiznání, dluhy, exekuce a tak. A to z toho prostého důvodu, že zde zájemce o půjčku nezbytně zastavuje svoji vlastní nemovitost, díky čemuž odpadá potřeba tohoto nějak zevrubně prověřovat.
Žadatel tu zastaví svou nemovitost, prokáže jednoduchým způsobem, že bude schopen splácet, a má svých jistých až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti.
Zažádat se o ně dá i snadno přes internet, nic se neplatí předem, ve smlouvě nejsou žádné záludnosti, vše je vyřízeno rychle a peníze lze použít na cokoliv, co souvisí s oním podnikáním.
A co chtít víc?